Naga MarketsSPORTIS.PRO i Mosaico emitują token TRANSFER. Chcą tokenizować młode talenty piłkarskieSukces w piłkarskim biznesie wiąże się z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rozwiązań. Sportis Social Football Club (SFC) razem z Mosaico stworzyli wyjątkowy na skalę światową projekt SPORTIS.PRO – pierwsze w historii stokenizowane konsorcjum akademii piłkarskich. “Dzięki temu programowi każdy może poczuć w sobie gen najwyższej klasy managera, mając jednocześnie wpływ na rozwój całej dyscypliny”, komentuje Rahim Blak twórca platformy tokenizacyjnej Mosaico.

  • W ramach nowego projektu emitowany będzie token TRANSFER. Szczegóły dotyczące projektu dostępne są na stronie Mosaico.
  • W ramach obecnie trwającej zbiórki organizatorzy chcą pozyskać od 1,2 do 4 mln zł, a inwestorzy będą mogli liczyć na udział między innymi w zyskach z transferów najbardziej utalentowanych piłkarzy
  • Twórcy projektu w materiałach promocyjnych informują o nawet sześciokrotnym zwrocie z inwestycji w długiej perspektywie

Te artykuły również Cię zainteresują
Czym jest SPORTIS.PRO? 

SPORTIS.PRO jest marką zrzeszającą pod sobą akademie piłkarskie na terenie całego kraju. Konsorcjum ma na celu zwiększenie szans na wykształcenie młodych zawodników, którzy mają potencjał na karierę międzynarodową.

SPORTIS.PRO ACADEMY zapewni podmiotom wchodzącym we współpracę dostęp do szkoleń trenerskich, wyjazdów i meczy międzyklubowych. Współpraca ta ma podnosić poziom akademii piłkarskich o ograniczonych zasobach i możliwościach. Kamieniem milowym projektu jest ukończenie budowy innowacyjnego ośrodka treningowego, do którego co roku będzie trafiać 20 najbardziej obiecujących zawodników wybranych przez selekcjonerów, współpracujących ze SPORTIS.PRO ACADEMY.

SPORTIS.PRO – jak to działa?

Sportis angażuje w ten projekt pięć tysięcy młodych piłkarzy. Każdy z nich, będąc zawodnikiem akademii wchodzącej w konsorcjum SPORTIS.PRO, ma dostęp do wysokiej jakości treningów, najlepszych trenerów, sparingów międzyklubowych, obozów piłkarskich i mentoringu.

Pięć tysięcy piłkarzy i pięć tysięcy odpowiadających każdemu z zawodników tokenów TRANSFER po cenie 800 złotych. Inwestować można już od kwoty 50,00 zł – zainteresowani kupują wtedy ułamek tokena. Można inwestować mniejsze kwoty, by uzbierać cały token TRANSFER, ponieważ transakcje automatycznie sumują się na portfelu inwestora.

Token TRANSFER to zakontraktowany 40% udział w przychodach tytułem: ekwiwalentu za wyszkolenie, mechanizmu solidarności PZPN, mechanizmu solidarności FIFA, transferów bezpośrednich.

Każda kampania będzie reprezentowała kolejnych wyselekcjonowanych piłkarzy. Pierwsze transfery reprezentowanych przez token TRANSFER planowane są na 2025 rok. Po 3 latach od zakończenia zbiórki inwestor dostanie możliwość spieniężenia swoich tokenów.

SPORTIS.PRO gwarantuje skup części z wyemitowanych tokenów po cenie zwaloryzowanej o 16% względem ceny zakupu. To znaczy, że zawsze po trzech latach inwestor może wyjść z kwotą inwestycji powiększoną o 16%, albo może grać dalej i uzyskać nawet 6-krotny zwrot z inwestycji.

Ponadto na stronie MOSAICO/SPORTIS.PRO można zapisać się na alert inwestora i zostać jednym z pierwszych inwestorów w historii.

– Od samego powstania Sportis SFC osobom zaangażowanym w projekt przyświecała misja stworzenia czegoś więcej niż zwykłego klubu piłkarskiego – projektu biznesowo-sportowego opartego na social mediach oraz najnowocześniejszych technologiach, które pozwolą przekraczać granice zwykłego zarządzania klubem i stworzą unikatowy model zarządzania środowiskiem piłkarskim. Projekt SPORTIS.PRO to kolejny krok na drodze do spełnienia tego celu! – napisano w nocie prasowej.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here