Naga MarketsSpółki zależne Ronson Development i Karmar mają umowy na roboty budowlaneSpółki zależne Ronson Development: Ronson Development – Ursus Centralny i Ronson Development – Grunwaldzka, zawarły z Karmar umowy o roboty budowlane, podała spółka.

“Przedmiotem umowy zawartej przez spółkę Ursus jest wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa etapu IIB i IIC przedsięwzięcia deweloperskiego Ursus Centralny w Warszawie, w dzielnicy Ursus w rejonie ul. Odlewniczej / Gierdziejewskiego, na który składa się zespół 4 budynków (391 lokali mieszkalnych oraz 10 lokali użytkowych, o łącznej powierzchni sprzedażowej 22 895 m2) wraz z garażem podziemnym i infrastrukturą techniczną. Przedmiotem umowy zawartej przez spółkę Grunwaldzka jest wykonanie w systemie generalnego wykonawstwa przedsięwzięcia deweloperskiego Grunwaldzka 240 w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej, na który składa się budynek wielorodzinny (70 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale użytkowe, o łącznej powierzchni sprzedażowej 3 348 m2) wraz z garażem podziemnym i infrastrukturą techniczną” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wynagrodzenie ryczałtowe z tytułu realizacji umowy spółki Ursus wynosi: w zakresie etapu IIB 47 990 766,16 zł netto oraz w zakresie etapu IIC 45 809 233,84 zł netto. Ponadto umowa przewiduje wykonanie prac dodatkowych na kwotę 2 400 000 zł netto. Ponadto wynagrodzenie wykonawcy może również ulec podwyższeniu o kwotę nie większą niż 1 500 000 zł netto, w przypadku spełnienia się określonych w umowie, niezależnych od stron, warunków. Wynagrodzenie ryczałtowe z tytułu realizacji umowy spółki Grunwaldzka wynosi 18 000 0000 zł netto, podano również.

Rozpoczęcie robót budowlanych objętych umową spółki Ursus nastąpi, w przypadku etapu IIB, 1 czerwca 2021 r., natomiast w przypadku etapu IIC w terminie 2 tygodni od dnia przekazania wykonawcy pisemnego zlecenia rozpoczęcia robót budowlanych etapu IIC, ale nie później niż 1 grudnia 2021 r. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich obowiązków wynikających z umowy Ursus w terminie: do 1 lutego 2023 roku etapu IIB oraz 20 miesięcy od dnia rozpoczęcia Etapu IIC.

Rozpoczęcie robót budowlanych objętych umową spółki Grunwaldzka nastąpi 1 lipca 2021 r. po uprzednim przekazaniu terenu przez inwestora. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich obowiązków wynikających z umowy w terminie 20 miesięcy od rozpoczęcia prac, wskazano także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 918 lokali, a przekazała 966. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 401 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax analiza | kurs bitcoin wykres | mercator medical kurs | kurs usd online | kurs kghm | bitcoin info | gpw |Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here