Naga MarketsSpółki Tower Investments mają umowy przedwst. sprzedaży nieruch. za 10,67 mln złSpółki zależne Tower Investments mają umowy przedwstępne dotyczące sprzedaży nieruchomości o wartości 10,67 mln zł netto, podała spółka.

Finax

Tower Investments z nowymi umowami

“Spółki zależne od emitenta: Gatid Investments sp. z o.o. oraz Tower Project sp. z o.o. zawarły, jako sprzedający, z jedną z wiodących sieci z branży spożywczej, umowy przedwstępne sprzedaży dwóch nieruchomości położonych w Warszawie (powierzchnia działki 5 760 m2) oraz powiecie piaseczyńskim (powierzchnia działki ok. 4 460 m2)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zawarcie umów przyrzeczonych planowane jest do 30 czerwca 2022 roku, podano również.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu “pod klucz”. Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN i delikatesów internetowych deli2.pl. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here