Naga MarketsSpółki gamingowe czekające na hitowe gry. Zobacz w co warto zainwestować W zestawieniu przyjrzeliśmy się czołówce najpopularniejszych polskich gier na platformie Steam, które czekają na swój debiut. Aby znaleźć wśród nich okazje inwestycyjne, zastosowaliśmy prosty filtr. Z portalu GamingAnalytics wybraliśmy najlepszą 10 z rankingu gier polskich producentów, których popularność cały czas wzrasta. Dodatkowym kryterium jest bliskość debiutu gry oraz korekta na akcjach sięgająca przynajmniej jednej trzeciej szczytowej wartości. W ten sposób mamy 4 spółki, po mocnej przecenie, których debiut ważnej gry zbliża się wielkimi krokami.

  • Polskie gry wysoko na liście życzeń portalu Steam
  • Kilka gier może stać się wielkimi hitami
  • Znaleźliśmy 4 spółki po dużej przecenie, które czekają na ważny debiut
Żródło: https://gaminganalytics.info/gbwish_last_gpw

CreativeForge Games – „Builders Of Egipt”

Builders_of_EgyptŁącznie na gry spółki zapisanych jest już ponad 415 tysięcy graczy. Najwyżej w rankingu jest „Builders of Egypt” czyli ekonomiczna gra o budowaniu miast rozgrywająca się w starożytnym Egipcie. Gra ma zostać wydana w pierwszym kwartale 2021 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują

„Celem gry jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej – kształtowanie siatki ulic, dbanie o relacje pomiędzy strategicznymi budynkami i czerpanie korzyści z ich sąsiedztwa. Obok tego nie zabraknie licznych aspektów związanych z dyplomacją, prowadzeniem wojen, handlem i dbaniem o potrzeby egipskiego kultu”.

Wykres CFG wskazuje na wyraźne ożywienie notowań po głębokiej korekcie. Mamy także wzrost obrotów, wybicie kanału i czytelnego oporu. Wydaje się więc, że kurs może wrócić na ostatnie maksima.

creativeforge

Pyramid Games – “Occupy Mars”

To gra hard-SF z otwartym światem, w której zadaniem gracza jest przetrwać w trudnym ocuppy marsśrodowisku i umożliwić kolonizację czerwonej planety. Aby zbudować bazę musisz najpierw wydobyć odpowiednie zasoby. Prolog gry spotkał się z dużym zainteresowaniem i zebrał masę pozytywnych opinii. Jeżeli spółka dopracuje produkt, gra może stać się sporym hitem. Warto dodać, że tematyka marsjańska ma swoich wiernych fanów, co widać także po wysokim miejscu w rankingu listy życzeń Steam.

Po udanym debiucie, kurs spółki zanurkował. Od tego czasu mamy konsolidację i możliwe, że dno zostało już uklepane. Czekamy na wybicie i powrót na wyższe poziomy, co powinno stać się im bliżej będzie do debiutu gry.

pyramid

Bloober – “The Medium”

To najważniejszy projekt firmy. Gra ma zadebiutować 28 stycznia. To horror inspirowany serią Silent Hill. Wcielamy się w kobietę, która potrafi widzieć duchy i stara się rozwikłać zagadkę morderstwa pewnego dziecka. Ma to być jeden z pierwszych hitów konsoli nowej generacji. Oficjalny trailer gry widziało już ponad 2 miliony osób.

Na wykresie mamy za sobą dość sporą korektę. Przecena nie miała znamion paniki, wręcz przeciwnie była bardzo powolna. Ostatnio zaczynają wzrastać obroty. Wydaje się, że wybicie z niewielkiej konsolidacji może być sygnałem do powrotu do głównego trendu.

bloober

Movie Games – “Lust From Beyond”

lust from beyondW czołówce rankingu są dwie gry Movie Games, jednak to właśnie „Lust From Beyond” jest kluczową produkcją. Klimatyczny, psychologiczny horror z dużą dawką erotyzmu. Co pozytywnie zaskakuje, gra jest na razie wyżej notowana niż psychologiczny horror Bloober Team. Duże zainteresowanie widać po licznych komentarzach czy oglądalności trailerów (prawie 1,5 mln odsłon). Co ważne, spółka udowodniła już, że potrafi robić horrory. To 3 taka produkcja i zapowiada się na największy hit. Gra cały czas pnie się w górę na liście życzeń Steam.

Wykres także wygląda obiecująco. Duża przecena wyhamowała, a zaczynają powoli wzrastać obroty. Linia korekty pokonana, a teraz popyt walczy o wybicie kluczowego oporu. Prawdopodobnie więc zaczyna się zwyżka pod debiut mocno wyczekiwanej gry.

movie games


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here