Naga MarketsCentrum Badań DNA – spółka zależna Inno-Gene – podpisało umowę współpracy z firmą Gremedig na obsługę mobilnych punktów pobrań materiału do badań w kierunku SARS-CoV-2, podało Inno-Gene.

Mobilne punkty pobrań w części województw

“Na podstawie zawartej umowy firma została koordynatorem działań związanych z mobilnymi usługami na terenie Małopolski, Górnego i Dolnego Śląska, Opolszczyzny, województwa Łódzkiego i Mazowsza” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zgodnie z informacją, podpisanie umowy gwarantuje możliwość wykorzystania 10 ambulansów i karetek wraz z zespołem medycznym które będą zdolne do pobierania materiału i wysłania go do laboratorium spółki zależnej Inno-Gene, podano również.

Inno-Gene to grupa spółek działających w obszarach genomiki, diagnostyki genetycznej oraz bioinformatyki. Inno-Gene posiada największą w Polsce ofertę badań genetycznych – dostarcza komercyjne rozwiązania, współpracując z klinikami, laboratoriami oraz gabinetami lekarskimi różnych specjalizacji biotechnologicznych. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here