Naga MarketsZakłady Azotowe Puławy SA są największym pod względem sprzedaży przedsiębiorstwem w branży nawozowo-chemicznej w Polsce. Działalność prowadzona jest w dwóch podstawowych segmentach: produktów nawozowych oraz produktów nienawozowych (głównie chemikaliów).

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, który wybił cenę na historyczne maksima, a co ważniejsze pokonał kluczowy poziom, który stanowił przez wiele lat opór nie do przebicia.

Aktualnie testujemy linię trendu oraz wsparcie, które przez lata było oporem. Można powiedzieć, że kurs spółki znajduje się w historycznym położeniu i jeżeli tylko pojawi się sygnał kupna oraz poprawa nastrojów na giełdzie można rozważyć kupno akcji.

Na interwale dziennym nadal trwa konsolidacja, a cena jest przy samej linii trendu. Można spróbować kupić akcje z dość wąskim SL poniżej ostatniego pin bara.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – wtorek 18 marca
Następny artykułEUR/USD: jeszcze raz w górę?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here