Naga MarketsGrupa Kapitałowa Work Service S.A. świadczy usługi w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w poszukiwaniu i rekrutacji wykwalifikowanych pracowników, doradztwie personalnym, outsourcingu funkcji związanych z zarządzaniem kadrami i procesami pomocniczymi w przedsiębiorstwach oraz oferowaniu rozwiązań opartych o wykorzystanie umów o pracę tymczasową.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym obserwujemy trend wzrostowy, a także linię trendu, która jest dobrze respektowana. Notowania tej spółki są bardzo czytelne, po silnym impulsie wzrostowym następuje korekta do poziomu poprzedniego szczytu, przy czym korekty są bardzo cykliczne i o podobnej wielkości. Teraz mamy linię trendu, korektę oraz silne wsparcie. Warto poszukać sygnału kupna na niższych interwałach.

Na interwale dziennym mamy dwa pin bary, które testowały linię trendu oraz wsparcie. Wydaje się, że można spróbować kupić akcje z linią obrony poniżej tych pin barów lub poczekać na jeszcze jedno zejście ceny do linii trendu.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here