Naga MarketsGłównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.Na wykresie miesięcznym można wyznaczyć historyczne wsparcie, które łączy wszystkie punkty zwrotne notowań. Bieżąca cena znajduje się nad tym wsparciem, ponadto jest trend wzrostowy co umiarkowanie faworyzuje popyt. Niepokoić może tylko duża dynamika ruchu spadkowego.

Na wykresie tygodniowym można zauważyć, że nadal trwający ruch spadkowy osiągnął wielkość dotychczas największej korekty w panującym trendzie. Ponadto na tym interwale można precyzyjnie wyznaczyć strefę wsparcia, na której spadki zatrzymały się. Wszystko to sprawia, że mamy prowzrostowy obraz na tym interwale.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here