Naga Markets
Variant jest dystrybutorem części samochodowych, kosmetyków chemii motoryzacyjnej, lakierów, środków eksploatacyjnych, olejów i smarów. Prowadzi również produkcję metalowych uchwytów i obejm oraz kosmetyków i chemii motoryzacyjnej. Działa głównie na terenie Polski i Europy Środkowowschodniej. Spółka otworzyła również swoje przedstawicielstwo w Chinach, którego zadaniem jest koordynowanie importu produktów z Dalekiego Wschodu oraz eksportu produktów własnych na ten rynek.

Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, trwający ponad rok. Kurs pokonał linię trendu spadkowego, a obecna korekta wygląda na retest przełamanej strefy oporu. Na tle historycznym cena nadal jest atrakcyjna do zakupu akcji.

Wykres tygodniowy pokazuje linię trendu wzrostowego oraz ostatnią, dwufazową korektę, która dotarła do linii trendu.

Na wykresie dziennym obserwujemy linię, która łączy już trzy dołki, w piątek było trzecie dotknięcie, a na dzień dzisiejszy widać, że odbicie jest dość silne i ma szansę być kontynuowane.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie z ceną kupna 2,85 zł oraz ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCredit Agricole: trzymajcie krótkie pozycje na euro
Następny artykułOstatni moment na zapisy na zimowy kurs Forex
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here