Naga MarketsVariant jest dystrybutorem części samochodowych, kosmetyków chemii motoryzacyjnej, lakierów, środków eksploatacyjnych, olejów i smarów. Prowadzi również produkcję metalowych uchwytów i obejm oraz kosmetyków i chemii motoryzacyjnej. Działa głównie na terenie Polski i Europy Środkowowschodniej. Spółka otworzyła również swoje przedstawicielstwo w Chinach, którego zadaniem jest koordynowanie importu produktów z Dalekiego Wschodu oraz eksportu produktów własnych na ten rynek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, trwający ponad rok. Kurs pokonał linię trendu spadkowego, a obecna korekta wygląda na retest przełamanej strefy oporu. Na tle historycznym cena nadal jest atrakcyjna do zakupu akcji.

Wykres tygodniowy pokazuje linię trendu wzrostowego oraz ostatnią, dwufazową korektę, która dotarła do linii trendu.

Na wykresie dziennym obserwujemy linię, która łączy już trzy dołki, w piątek było trzecie dotknięcie, a na dzień dzisiejszy widać, że odbicie jest dość silne i ma szansę być kontynuowane.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie z ceną kupna 2,85 zł oraz ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here