Naga MarketsVantage Development jest spółką prowadzącą działalność deweloperską skoncentrowaną na rynku wrocławskim. Oferta produktów uzupełniona jest domami jednorodzinnymi, a także budynkami lub lokalami o przeznaczeniu usługowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał tygodniowy pokazuje, że notowania poruszają się w trendzie wzrostowym, podczas którego dochodzi do cyklicznych, dość płytkich korekt. Aktualnie trwa taka korekta, na której końcu pojawił się pin bar dokładnie testując poziom poprzedniego maksimum.

Na interwale dziennym widzimy, przyspieszoną linię trendu od której po raz kolejny odbił asie cena. Jeżeli trend ma być kontynuowany – w ujęciu czysto technicznym sytuacja wygląda książkowo.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here