Naga MarketsTalex świadczy zaawansowane usługi informatyczne w zakresie integracji systemów, wdrożeń sprzętu komputerowego, realizacji projektów informatycznych. Oferuje również usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, Centrum Przetwarzania Danych (Data Center). Działalność spółki to również dystrybucja i serwis sprzętu komputerowego. Swoje usługi oferuje na rynku instytucji finansowych, banków, dużych i średnich przedsiębiorstw.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, który dotarł do ważnej strefy oporu.

Wykres tygodniowy pokazuje, że kształt świec może sugerować zakończenie korekty. Duży pin bar na tym interwale wyznacza ostatni dołek, po tej świecy kurs zaczął rosnąć.

Na wykresie dziennym widzimy, że w ostatnim ruchu wzrostowym większe wybicia w górę miały miejsce po wybiciach formacji klina lub trójkąta. Podobnie jest i tym razem, wczoraj został wybity duży klin, wybicie jest mocne (duża biała świeca). Na czerwono zaznaczyłem wsparcie, które tworzy m.in. luka wzrostowa. Lepiej byłoby kupić akcje bliżej tego wsparcia, żeby 10% SL znajdował się poniżej tej strefy. Z drugiej strony silne wybicie z formacji klina świadczy o przewadze kupujących i prawdopodobnie kurs nie spadnie już do wsparcia.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie wzrostowym z ceną kupna 14,14 zł oraz ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułStrefy wsparcia i oporu na EURUSD
Następny artykułAnalizator Walutowy – duże niezdecydowanie analityków
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here