Naga MarketsStalexport tworzy grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na budowie i eksploatacji autostrad, głównie na odcinku A4 Katowice-Kraków. Grupa bierze udział w przetargach na przystosowywanie innych istniejących odcinków autostrad do standardów autostrady płatnej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał miesięczny to długoterminowy trend spadkowy. Co jednak warte zauważenia, znajdujemy się tuż przy linii trendu spadkowego, którą cena bardzo dokładnie respektowała w przeszłości. Gdyby doszło do przełamania, prawdopodobnie nastąpiłaby zwyżka do zaznaczonej strefy oporu. Jeżeli nastąpi korekta, pierwszym wsparciem będzie poziom poprzednich, lokalnych wierzchołków.

Na interwale tygodniowym widzimy lokalną linię trendu oraz wsparcie. Spółka nie straciła zbyt wiele podczas ogólnej wyprzedaży związanej z konfliktem u naszych sąsiadów. Dobrze to świadczy o firmie i dobrze rokuje na przyszłość.

Na interwale dziennym notowania są ograniczane przez linię trendu spadkowego z wykresu MN. Nie ma jednak póki co mocnej wyprzedaży tak jak to miało miejsce zawsze przy tej linii. Daje to pewne nadzieje na wybicie i rozpoczęcie nowego trendu wzrostowego w szerokiej (miesięcznej) perspektywie.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza: USDJPY bez zmian po posiedzeniu Banku Japonii
Następny artykułLutowe wolumeny EBS o 5% w dół
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here