Naga MarketsGrupa SMT S.A. jest holdingiem firm działających w trzech dynamicznie rozwijających się obszarach: komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce. W ramach sektora komunikacji cyfrowej spółka oferuje produkty oraz świadczy usługi związane z marketingiem on-line. Kompetencje Grupy w obszarze innowacyjnych technologii obejmują outsourcing IT, a także tworzenie: aplikacji dedykowanych, oprogramowań na urządzenia mobilne, portali webowych oraz systemów GIS.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje trwający trend wzrostowy, który pokonał poziom poprzednich szczytów. Jesteśmy zatem na historycznych maksimach.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć lokalne, ale silnie wyglądające wsparcie. Jeżeli cena jeszcze raz spadnie do tego poziomu i pojawi się sygnał odrzucenia, będzie to oznaką siły trendu.

Interwał dzienny wskazuje krótkoterminową linię trendu, przy której cena aktualnie się znajduje. W tym miejscu mogłoby nastąpić wybicie górą, aczkolwiek nie przywiązuję dużej wagi do tej linii. Ważniejsza jest strefa wsparcia i lepiej tam poszukać okazji do kupna. Ostatnie dwie sesje, a zwłaszcza wczorajsza były dość słabe dla całej giełdy, dlatego warto obserwować jak w tym czasie zachowywać się będą spółki w trendzie. Jeżeli nie nastąpi duża wyprzedaż w czasie gdy cała giełda traci, to będzie szansa na wzrosty, kiedy sytuacja na GPW ulegnie poprawie.

Aktualizacja Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Zakończyło się głosowanie na forum. Dziękuję za wszystkie oddane głosy. Największe poparcie udzielone zostało spółkom: Variant oraz KGHM. Zgodnie z Waszą decyzją dziś zakupiłem 352 akcje firmy Variant (2,84 zł) oraz ustawiłem zlecenie oczekujące kupna KGHM po 117 zł (8 akcji). SL w przypadku KGHM można ustawić znacznie węższy, 5% czyli 111,15 zł. Zejście poniżej tego poziomu anuluje zlecenie.

W sobotę przedstawię kolejne propozycje pod głosowanie, które będzie trwało do środy.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here