Naga MarketsPodstawą działalności Redan jest projektowanie, produkcja, marketing i dystrybucja odzieży. Firma funkcjonuje w ramach grupy kapitałowej, w której poszczególne spółki zajmują się rozwojem i sprzedażą takich marek jak TOP Secret, Troll, Textilmarket.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać, że w szerokim horyzoncie kurs porusza się w trendzie spadkowym. Cena jednak wzbiła się ponad poziom ważnego oporu, który teraz testowany jest jako wsparcie. Wydaje się, że jest to dobre miejsce do kontynuacji zwyżki po zakończeniu korekty.

Na interwale tygodniowym można dodatkowo poprowadzić linię trendu, przy której cena się znajduje. Zachęcająco wygląda ostatnio świeca W1 (pin bar), która może zwiastować zakończenie korekty.

Na interwale dziennym nadal trwa konsolidacja, lada moment dojdzie do testu linii trendu. Warto obserwować spółkę w najbliższych dniach i wypatrywać sygnałów kupna w okolicach wsparcia.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here