Naga Markets
Zainspirowani dobrym wynikiem jaki osiągnął w mijającym tygodniu portfel składający się ze spółek, które zastały przeanalizowane na zamówienie: Portfel spółek na zamówienie, postanowiliśmy wprowadzić nowy blok, który ruszy już od najbliższego poniedziałku, blok nosi nazwę: “Spółka w trendzie wzrostowym” – będzie publikowany od poniedziałku do piątku, a w weekendy będziemy pokazywać podsumowanie wyników naszego portfela.

Dzięki wprowadzeniu nowego bloku giełdowego, a przypomnę że łącznie mamy już 3 stałe bloki giełdowe:
– Spółka na zamówienie
– Gorące spółki dnia
– Spółka w trendzie wzrostowym
Będziemy w stanie prezentować wyniki dwóch portfeli inwestycyjnych – tego tworzonego przez Was – portfel spółek na zamówienie – oraz naszego – portfel spółek w trendzie wzrostowym.

Portfela z “Gorących spółek dnia” nie planujemy tworzyć, gdyż czasem w tym podsumowaniu sesji prezentujemy także spółki, które mocno traciły w danym dniu. Jest to przedstawienie dwóch spółek, na których akcjach był duży wzrost lub duży spadek.

Zaczynamy od poniedziałku – w następny weekend podsumowanie obu portfeli.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here