Naga MarketsMonnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej. Działalność spółki skupia się na projektowaniu kolekcji, sprzedaży ubrań, butów i dodatków oraz szeroko pojętego zarządzania markami do których należą Monnari, Pabia, Molton i Roy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje trwający trend wzrostowy, który dotarł do poziomu poprzedniego szczytu z 2010 roku. Jego pokonanie otworzyłoby drogę do sporych wzrostów.

Na wykresie tygodniowym widać, że kurs pokonał poziom zamknięcia świec tygodniowych ze szczytu z 2010 roku. Teraz trwa walko o pokonanie samego maksimum.

Interwał dzienny pokazuje, że można wyznaczyć linię trendu wzrostowego oraz strefę wsparcia, którą tworzy poprzedni lokalny szczyt, a także luka cenowa, która wzmacnia znaczenie tej strefy. Uważam, że warto poczekać na korektę np. do strefy wsparcia lub nawet do linii trendu, tak aby otworzyć pozycję z jak najmniejszym SL.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here