Naga Markets

W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska. W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny BRE Bank Hipoteczny. Grupa mBanku oferuje usługi z zakresu private banking, a także wealth management.Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs porusza się w trendzie wzrostowym, który w ostatnim czasie przyspieszył.

Wykres tygodniowy pokazuje kolejne pokonywane strefy oporów, które później stawały się wsparciami. Tak jest i tym razem. Pozostaje czekać na atak na poprzedni szczyt.

Na wykresie dziennym widzimy, że na dzisiejszej sesji doszło do wybicia oporu, który tworzył poprzedni lokalny szczyt. Wybicie mogło być spowodowane ogłoszeniem wyników finansowych, które okazały się odrobinę lepsze od oczekiwań. Uważam, że kurs mimo korekt, które na pewno będą mały miejsce w przyszłości, nie powinien w najbliższym czasie spaść poniżej przyspiesoznej linii trendu, a właśnie poniżej tej linii znajdzie się standardowy, 10% SL.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie wzrostowym z ceną kupna 531,60 zł i ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here