Naga MarketsFirma Mabion koncentruje się na wdrażaniu nowych leków biotechnologicznych i leków biopodobnych – uzyskiwanych dzięki osiągnięciom współczesnej inżynierii genetycznej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka była prezentowana w bloku “Gorących spółek dnia” aż trzykrotnie. Zasługuje zatem aby przedstawić głębszą analizę.

Wykres miesięczny pokazuje bardzo silny trend wzrostowy. Aktualnie cena jest na historycznych maksimach.

Na wykresie tygodniowym widać, że zaczyna się ruch korekcyjny, który może dać szansę na dołączenie do trendu. Pierwszym wsparciem może być poziom 48,15 zł czyli zeszłotygodniowe minimum (pin bar W1). Niżej znajduje się solidniejsze wsparcie w okolicach 42 zł.

Interwał dzienny pokazuje, że jeśli korekta się przedłuży, może dojść na linii trendu wzrostowego, który pokryje się z jednym ze wsparć. Należy obserwować spółkę i wyczekiwać sygnału końca korekty.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here