Naga Markets
Lubawa S.A. działa w branży tekstylnej od 1951 roku. Grupa Kapitałowa Lubawa realizuje zamówienia dla wojska, sił specjalnych, policji, straży granicznej, straży pożarnej oraz na potrzeby funkcjonariuszy straży miejskiej i pracowników ochrony. Od 2011 roku Grupa Kapitałowa Lubawa realizuje kontrakty dla branży produktów bezpieczeństwa pracy, ochrony pracowników oraz produktów turystycznych i reklamowych.

Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, a w szerszej perspektywie konsolidację. Jak widać ni niższych interwałach spadki po teście strefy oporu nie są typowe dla kursu znajdującego się w konsolidacji, wtedy odbicie od oporu byłoby gwałtowniejsze. Tutaj spadki są łagodne, dlatego skłaniam się ku tezie, że są tylko korektą w trendzie wzrostowym.

Wykres tygodniowy pokazuje to o czym wspomniałem wcześniej czyli łagodne spadki oraz co równie ważne dotarcie kursu do ważnej strefy wsparcia.

Na wykresie dziennym widać dokładnie całą sytuację. Dzisiejsza świeca jest pin barem, który często pojawia się w zakończeniach korekt. Składając zlecenie kupna nad tą świecą oraz linię obrony pod nią można zawrzeć transakcję z bardzo małym ryzykiem. Spółka trafia jednak do portfela Comparic, a tutaj wszystkie linie obrony mają wartość 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrognoza dla AUDUSD na 2014 według dużych instytucji finansowych.
Następny artykułBlok po 22 – EUR/USD i GBP/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here