Naga MarketsZakłady Mięsne Henryk Kania SA to jeden z największych producentów wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego w Polsce. Przedsiębiorstwo dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane oraz produkty dedykowane dzieciom sygnowane marką Disney.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje trwający trend wzrostowy, który aktualnie jest w fazie mocnej korekty.

Na wykresie tygodniowym można zaobserwować linię trendu wzrostowego, przy której znajduje się cena. Co ciekawe, największa korekta w tym trendzie doprowadziła do obniżki kursu o 38%. Dokładnie tyle ma obecna korekta. Dodatkowo na linie trendu nachodzi solidna strefa wsparcia. Uważam, że można tam wyszukiwać sygnału kupna.

Interwał dzienny pokazuje jak niewiele brakuje do strefy wsparcia i linii trendu. Korekta nie wygląda na silną wyprzedaż, nie mieliśmy jedno-sesyjnych dużych spadków, raczej kurs opadał w stabilnym tempie, często miały miejsce długie cienie świec u dołu. Pozostaje czekać i obserwować.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Patrząc czysto technicznie w tym miejscu przebiega nie tylko wsparcie, ale także bardzo długoterminowa linia trendu (od samego dołka 2011).
  Lada moment powinna nastąpić reakcja popytu, której póki co nie widać.

  Patrząc fundamentalnie, Kania eksportuje tylko 8% towarów i nie ma kontaktów handlowych w Rosji. Czyli po pierwsze na tle konkurencji w postaci innych producentów mięsa – jest to atut. Po drugie – My jako Polska, możemy się spodziewać zemsty Putina, który zawsze postępuje w taki sam sposób. Albo podniesie ceny gazu, albo co już się dzieje – wprowadzi ograniczenia w handlu mięsem sprawdzanym z Polski.
  To jest kolejny atut ZM. Kania — jeżeli wielu naszych eksporterów mięsa na rynek rosyjski, nie będzie mogło tam sprzedawać, będziemy mieć nadwyżkę w kraju.
  Zwiększona ilość surowca na krajowym rynku spowoduje obniżkę ceny. Jeżeli mięso będzie tańsze, to po niższej cenie Kania kupi surowiec potrzebny do produkcji wędlin. Niższa cena surowca powinna spowodować możliwość podniesienia marży, co może przełożyć się na wyższe dochody.

  Niepokoić może jedynie planowana emisja obligacji w celu (po części) spłaty zadłużenia. Choć nie jest to oczywiście żadna tragedia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here