Naga MarketsIntrol jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej działającej w obszarach usługowym, produkcyjnym i handlowym w branży Aparatury Kontrolnej Pomiarów i Automatyki (AKPiA), energetycznej i ochrony środowiska. Profil działalności obejmuje: działalność usługową w zakresie instalacji AKPiA, instalacji elektrycznych, rurociągowych, kotłowych, utrzymania ruchu i ochrony środowiska; działalność produkcyjną w zakresie produkcji przyrządów do pomiaru temperatury, w tym szczególnie wszelkiego rodzaju przemysłowych czujników temperatury, szerokiej gamy głowic pomiarowych i innych elementów automatyki; działalność handlową w zakresie dostaw aparatury kontrolno pomiarowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, który pokonał kluczową strefę oporu. Teraz ta strefa służy jako wsparcie, a właśnie dokonał się jego pełny retest. Choć do końca miesiąca sporo czasu, to jednak dolny cień tworzącej się świecy miesięcznej pokazuje odrzucenie niższych poziomów cenowych czyli wzrost aktywności kupujących.

Wykres tygodniowy – tutaj mamy już gotowy sygnał – świeca młot (pin bar) pokazuje, że kupujący tylko czekali, aż cena spadnie do poziomu wsparcia.

Wykres dzienny pokazuje to samo co widać było na wykresie tygodniowym, aczkolwiek pokazana tutaj strefa wsparcia jest strefą lokalną. Także pojawił się pin bar, a cena zamknęła się ponad ostatnimi dołkami. Wzrasta prawdopodobieństwo, że jest to fałszywe przebicie, a to prawdziwe właśnie się zaczyna – kurs wychodzi ponad linię korekty. Spółka była obserwowana od dawna, ale tak wiele symptomów z różnych interwałów czasowych każe mi wierzyć, że właśnie nadszedł jej czas.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie wzrostowym ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here