Naga MarketsInteger.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. Dominującą spółką w Grupie jest spółka giełdowa Integer.pl – lider na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym obserwujemy długoterminowy trend wzrostowy. Niewielka korekta na szczycie notowań doprowadziła kurs do linii trendu.

Na interwale tygodniowym widać dokładnie poprowadzoną linię trendu. piątkowa sesja doprowadziła do sporych spadków, które jednak wyhamowały przy TL.

Na interwale dziennym widzimy piątkowy pin bar oraz strefę wsparcia, która nakłada się na linię trendu. Korekta przyjęła postać trendu bocznego, co dobrze świadczy o sile spółki.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/USD skazane na wzrosty?
Następny artykułNordea: Utrzymujcie longi na EUR/USD i shorty na USD/JPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here