Naga MarketsIndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka była analizowana (przez zamówienie) 10 lutego 2014: Analiza na zamówienie – Indygotech Minerals , od tego czasu niewiele się zmieniło, ale cena dotarła do linii, którą pokazywałem wtedy na wykresie D1.

Wykres miesięczny pokazuje silny trend wzrostowy. Kurs dotarł do poziomu poprzedniego maksimum i zaczęła się korekta. Blisko jest już do wsparcia, które tworzą dwa niższe wierzchołki.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że odrobinę jeszcze brakuje do strefy wsparcia. Pojawiła się świeca pin bar, ale jak widać, wcześniej też pojawiały się takie świece a jednak kurs nadal spadał.

Interwał dzienny pokazuje linię (czerwona), która pokazywałem podczas poprzedniej analizy. Także na D1 pojawił się pin bar, który przetestował tę linię. Nie widać jednak na razie jakiejś reakcji popytu. Niewiele niżej znajduje się omawiane wcześniej wsparcie.

Niewątpliwie spółka jest w trendzie wzrostowym i mimo dotarcia do kluczowego oporu, płaska korekta daje nadzieję na kontynuacje trendu.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

 1. Warto spoglądać na świece MN. Mamy dużą spadkową, która dotarła do minimum podobnej świecy wzrostowej (są takiej samej wielkości).
  Strefa 1,23-1,33 to miejsce, gdzie powinna nastąpić reakcja kupujących. Ostatnie minimum na dziennym to właśnie 1,22 i jeżeli tam nie będzie żadnej reakcji kupujących, to będzie to oznaczało spore problemy. Zejście poniżej 1,1 może oznaczać nawet koniec trendu wzrostowego.

  Jeżeli kupiłeś dawno temu te akcje i podążałeś za trendem, to powinieneś mieć już zamkniętą pozycję, gdzieś w okolicach 1,8 było czytelne wsparcie.
  Teraz możemy poczekać i obserwować co się będzie działo.

 2. “IndygoTech Minerals S.A.: Baltic Ceramics S.A. złożyła wiosek o dofinansowanie w ramach II edycji konkursu Blue Gas – Polski Gaz Łupkowy ”

  Kurs 1,40 na otwarciu i brak nerwowych ruchów wśród inwestorów

  Według Twojego wykresu wsparcie w okolicach 1,40 zł powinno wstrzymać korektę czy uważasz, że kurs może być korygowany aż do okolic 1.20?

  PS Patrzę, że trochę rozruszałem komentarze na stronie 🙂

  Pozdrawiam

 3. Myślę, że jeszcze trochę spadnie. Spójrz na wykres WIG – jesteśmy na wsparciu (luka cenowa), należy poczekać na koniec korekty na całej giełdzie (na razie to korekta).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here