Naga MarketsGroclin jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych. Produkuje głównie poszycia foteli samochodowych, foteliki dziecięce do samochodów oraz fotele samochodowe. A także meble tapicerowane i poszycia meblowe ze skóry naturalnej i tkanin realizując politykę dywersyfikacji portfela zamówień. Większość produktów trafia na eksport.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka była analizowana już kilka razy, pierwszy raz 27 września 2013 roku, gdy akcje kosztowały 26,11 zł czyli ok. 40% mniej niż obecnie: Groclin – perspektywy na duże wzrosty

Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, który przełamał bardzo ważną strefę oporu. Zgodnie z zasadą zmiany funkcji, opór stał się wsparciem, który został przetestowany. Test wypadł pozytywnie, wsparcie zostało zachowana, a na interwale miesięcznym pojawiła się świeca pin bar, która może oznaczać koniec korekty.

Wykres tygodniowy pokazuje tendencję wzrostową, a także formację objęcia hossy tuż nad wsparciem. Zgodność kierunku formacji z dwóch najwyższych interwałów czasowych (MN- pin bar, W1- objęcie hossy), świadczy o dużym prawdopodobieństwie zakończenia ruchu korekcyjnego.

Na wykresie dziennym widzimy, że w ostatnim ruchu wzrostowym większe wybicia w górę miały miejsce po wybiciach formacji klina lub trójkąta. Podobnie jest i tym razem, wczoraj został wybity duży klin. Wydaje się, że już nic nie stoi na przeszkodzie ku dalszym wzrostom.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie wzrostowym ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. Na D1 jesteśmy w ważnym momencie, kurs po wybiciu z klina testuje go do góry. Generalnie giełda ma się nieźle i powinny lada dzień zacząć się wzrosty.

    Co jest najważniejsze na tych akcjach ?
    – Zobacz na wykres MN lub W1 – jest to kluczowe wsparcie i dopóki cena utrzymuje się powyżej obowiązuje trend wzrostowy.
    Zobacz na W1 – na akcjach Groclinu korekty trwają dość długo, jednak odbicie od wsparcia już było. Dopóki kurs trwa nad 29.50 zł, nie ma powodów do obaw. Dopiero spadek poniżej 27 zł oznaczać może zmianę trendu (długoterminowe wsparcie z W1 i MN).

    Na giełdzie wszystko dzieje się trochę wolniej i trzeba poczekać, ale jestem dobrej myśli. Ważne, żeby mieć swój poziom SL i nie pozwolić na wielkie straty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here