Naga MarketsFirma jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego. Produkuje różnego rodzaju płyty wiórowe (standardowe, laminowane, oklejane), a ponadto folie końcowe, filmy do laminowania i taśmy obrzeżowe.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres o interwale miesięcznym przedstawia ostatni ruch wzrostowy, który wzbił się ponad kluczową strefę SR. Otwiera to drogę do znacznych wzrostów, nawet na poziom historycznego szczytu, tym bardziej, że po drodze nie zbyt wiele ważnych stref oporu.

Na interwale tygodniowym poprowadziłem linię trendu wzrostowego, kurs znajduje się przy niej, a także nad wsparciem, które można wykorzystać do kupna akcji.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here