Naga MarketsGraal jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb. Spółka zajmuje się także dystrybucją artykułów spożywczych. Jej oferta obejmuje: konserwy rybne, dania obiadowe ryby mrożone, owoce morza, konserwy mięsne kawior, marynaty oraz sałatki rybne i warzywne z dodatkiem mięsa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym trwa trend wzrostowy. Pokonany został poziom poprzedniego szczyt, a zarazem opór, którego pokonanie otwiera drogę do znacznie większych zysków bez znaczących stref oporów.

Interwał tygodniowy pokazuje, że właśnie trwa ruch korekcyjny. Może on zakończyć się na tej kluczowej strefie wsparcia lub przedłużyć się do linii trendu, która w przeszłości była bardzo dokładnie respektowana.

Na interwale dziennym widzimy, że cena respektuje strefę wsparcia, mamy kilka długich cieni świec, świadczących o reakcji na to wsparcie. Mimo wszystko układ korekcyjny wygląda dość “ciężko” i należy poczekać na bardziej znaczącą reakcję kupujących.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here