Naga MarketsGRAAL jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb.Na wykresie miesięcznym kurs oscyluje w okolicach poprzedniego szczytu. Potrzebny jest zdecydowany ruch w jedną ze stron, aby prognozować przyszłe zachowanie ceny.

Na wykresie tygodniowym można poprowadzić dwie linie trendu, szerszą oraz bliższą ostatnich minimów. Ponadto mamy pewne wsparcie oraz dwukrotną reakcję popytu poniżej poziomu 16 zł. Aktualnie trwa kompresja ceny czyli bardzo wąska konsolidacja, wydaje się jednak, że między niebieskimi liniami może dojść do pewnych rozstrzygnięć, a sytuacja techniczna faworyzuje stronę  kupującą.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGorące spółki dnia: Monnari, Ergis
Następny artykułPoranny komentarz makro – piątek 1 sierpnia.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here