Naga MarketsSpółka jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki. Grupa Kapitałowa obejmuje firmy działające w branży modowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, który trwa od początku ubiegłego roku. Do poprzedniego szczytu, który byłby istotnym oporem spółka ma jeszcze ok. 40% wzrostu.

Wykres tygodniowy pokazuje lokalną strefę wsparcia, która została pokonana dużą białą świecą, a następnie nastąpił retest tej strefy. Dwa długie cienie świec przy wsparciu świadczą o odrzucaniu tego poziomu i aktywności kupujących. Czerwonymi okręgami zaznaczyłem miejsca, które były dobrą okazją do kupna. Taki sam “mechanizm” działa także na forex – fałszywe wybicia stref SR.

Wykres dzienny pokazuje formację klina, z której nastąpiło wybicie. Po mocnym wybiciu nastąpiła mała korekta, ale wydaje się, że kurs będzie dalej rosnąć. Warto zauważyć, że kurs znajduje się blisko wsparcia, pod którym można umieścić SL. Ryzyko nie przekraczałoby 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. Tworzy się pin bar, ale zobaczymy na koniec dnia. Na W1 prawdopodobnie będzie objęcie bessy. Cała giełda traci od 2 dni, przy niezłych obrotach (wczoraj). Warto poczekać w takich momentach, na jakiś wstępny sygnał ożywienia.

  2. Wyrysowałem linię wsparcia na 2,96 i zastanawiam się, czy właśnie tam nie ustawić się z workiem

    Co o tym sądzisz Łukaszu?

    Pozdrawiam
    Kuba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here