Naga Markets
Grupa Duon to podmiot dominujący Grupy Kapitałowej DUON, która prowadzi działalność w dwóch obszarach: Infrastruktura i obrót. W segmencie infrastruktury działalność grupy skupia się na dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG) poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. W segmencie obrotu grupa prowadzi sprzedaż gazu ziemnego i energii elektrycznej odbiorcom końcowym na zasadzie TPA, tj. poprzez sieci operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych.

Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, trwający przez cały ubiegły rok. Aktualnie trwa korekta, która dotarła do strefy wsparcia, a na tym interwale tworzy się formacja młota (pin bar), która może sugerować koniec trzymiesięcznej korekty.

Wykres tygodniowy pokazuje trend wzrostowy oraz ruch korekcyjny. Na tym interwale, dwie ostatnie świece tworzą prawie formację objęcia hossy, do jej utworzenia brakuje jeszcze dzisiejszych wzrostów. Byłby to świetny sygnał: na MN pin bar, na W1 formacja objęcia hossy.

Na wykresie dziennym widać dokładnie całą sytuację. Należy zwrócić uwagę na wczorajszą sesję, która była najlepszą w całym ruchu korekcyjnym. Duże wzrosty mogę także świadczyć o zainteresowaniu kupujących w tym miejscu, a także za silnym wczorajszym impulsem mogą pójść kolejni kupujący. Jeżeli tak się stanie, będziemy mieli sygnał wzrostu na MN i W1.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Cyfrowy Polsat
Następny artykułCommerzbank zaleca sprzedawanie EURUSD na wsparciu trendu wzrostowego.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here