Naga MarketsGrupa kapitałowa Delko prowadzi działalność handlową i usługową w zakresie przemysłu chemicznego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz spożywczego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym trend wzrostowy, który dotarł do kluczowej strefy oporu.

Interwał tygodniowy wskazuje nam lokalną strefę wsparcia, którą można wykorzystać do kupna akcji. Pamiętać jednak należy, że jest to dość płytka korekta.

Interwał dzienny pokazuje dwa najbliższe wsparcia. Jeżeli nie dojdzie do wybicia nowego, wyższego szczytu, wydaje się, że lepszą okazją byłoby kupno przy niższym ze wsparć.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here