Naga MarketsBetacom zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów informacyjnych przedsiębiorstw. Wdraża projekty w bankowości, ubezpieczeniach, telekomunikacji, przemyśle, administracji samorządowej i państwowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje trwający trend wzrostowy, który dotarł do poziomu poprzedniego szczytu, a nawet go pokonał.

Na wykresie tygodniowym można zaobserwować, że w panującym trendzie pin bar na interwale tygodniowym zawsze oznaczał dalsze wzrosty. Podobnie jest i tym razem, zobaczymy czy wzrosty nadejdą.

Interwał dzienny pokazuje dwa najbliższe wsparcia, a także dzisiejsze otwarcie, które wygląda całkiem dobrze na tle innych spółek. Wydaje się, że w związku z konfliktem na Ukrainie może przedłużyć się ruch korekcyjny, a przynajmniej boczny. Nie sądzę, żeby w czasie tak dużego napięcia u naszego wschodniego sąsiada, GPW biła kolejne szczyty. Myślę, że należy się odrobinę wstrzymać z zakupem akcji, a w przypadku Betacomu poczekać przynajmniej przy pierwszym wsparciu.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here