Naga MarketsGrupa ACE (Automotive Components Europe S.A.) jest dostawcą komponentów samochodowych do systemu hamulcowego. Specjalizuje się w produkcji dwóch podstawowych części hamulców tarczowych: żeliwnych jarzm i aluminiowych zacisków. Ma zakłady produkcyjne w Hiszpanii i w Polsce (Wrocław).

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, który pokonał historyczną strefę oporu. Co ważne – wybicie ponad opór dokonało się dużą, solidną świecą miesięczną, a więc nie jest to tylko naruszenie tego poziomu lecz trwałe przebicie. Opór stał się wsparciem, który testują długie cienie świec, a świadczy to o odrzucaniu niskich poziomów cenowych tuż przy samym wsparciu.

Wykres tygodniowy – można zauważyć podobieństwo korekty do poprzednich korekt. Mniej więcej taka sama głębokość i charakterystyczne długie cienie świec.

Wykres dzienny pokazuje podobieństwa wcześniejszych ruchów korekcyjnych. Wybicie zawsze następowało po przełamaniu linii korekty. Bardzo duże podobieństwo widać szczególnie z poprzednią korektą. Cała masa pin barów świadczy o tym, że kupujących nie powinno zabraknąć. Pozostaje czekać na wybicie ponad linię korekcyjną.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – PZ Cormay
Następny artykułAnalizator Walutowy – zmiana nastrojów na EUR/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here