Naga MarketsGrupa firm działająca na rynku produkcji filmowo-telewizyjnej. Realizuje zlecenia stacji telewizyjnych: od stworzenia pomysłu, znalezienia odpowiedniego formatu, przez okres przygotowawczy, realizację zdjęć i postprodukcję, do oddania gotowego do emisji materiału.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnią falę wzrostów, która wybiła cenę ponad bardzo istotny w historii notowań poziom. W tym miejscu należy szukać zakończenia korekty.

Na interwale tygodniowym można poprowadzić ukośną linię, które łączy wiele punktów wykresu. Wydaje się, że ciekawym miejscem końca korekty może być właśnie konfluencja tel linii oraz zaznaczonego, lokalnego wsparcia.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy za opinię. Jeżeli zna Pan jakieś inne spółki, dobre pod względem fundamentalnym – prosimy o napisanie ich gdzieś w komentarzu albo na forum w zamówieniach, chętnie przeanalizujemy takie spółki.

  2. Przez ostatnie lata na wynikach tej spółki ciążyły spore inwestycje w wozy transmisyjne HD, czy nowe studio. Obecnie są one w części już w 100% a w części prawie w 100% zamortyzowane. Dzięki temu wynik netto całej grupy będzie mocno zasilany.
    Również kanał telewizyjny ATM Rozrywka rozwija się lepiej niz planowano. Moim zdaniem doskonała spółka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here