Naga Markets



Na początku chciałbym wspomnieć o małej zmianie – spółki będą kupowane do portfela za 1000 zł, jeżeli spółka jest droższa – kupujemy 1 akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują




Każda osoba może proponować spółki do portfela spółek w trendzie wzrostowym, także każda zamówiona analiza może stać się spółka w portfelu trendowym.

Zachęcamy do zamawiania spółek. Pozostałe zasady np. 10% SL, pozostają bez zmian. Takie same zasady dotyczą obu portfeli akcji.

Dzisiejszą spółką jest: Action

Grupa Action SA to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Action dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie.

Na wykresie miesięcznym widzimy trwający od 2009 roku trend wzrostowy.

Wykres tygodniowy pokazuje szczegóły ostatniej korekty. Istotne jest to, że tworzy się już czwarta świeca z długim cieniem u dołu. Świadczy to o obecności kupujących w tym rejonie.

Na wykresie dziennym oprócz wspomnianej wcześniej strefy wsparcia, widać także zaczynający się układ coraz wyższych dołków i szczytów. Jeżeli to założenie jest prawdziwe, kupno po obecnej cenie jest wejściem w praktycznie najlepszym momencie. Tak jak wszystkie spółki, tutaj również obowiązuje sprzedaż po stracie przekraczającej 10%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Tak dokładnie, nie pozwalamy na większe straty. Myślę, że należy powtórnie zainteresować się spółką w okolicach 33,50 zł – jest to mocne wsparcie na poziomie poprzedniego szczytu, a także w tym miejscu będzie przebiegała linia trendu długoterminowego.
    W portfelu pozostaje 10 spółek, tracą dwie, ale straty nie przekraczają 1%.

  2. Witam serdecznie

    Jak widać po miesiącu, niestety, ale kurs do około 42 zł, notując stratę około 10%

    Spółka wypadła z portfela tak?

    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here