Naga MarketsAB SA jest dystrybutorem sprzętu IT, elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową. Działalność prowadzi w Polsce, Czechach i na Słowacji. AB SA oferuje szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, któremu udało się pokonać poziom wieloletniego oporu. Aktualnie kurs testuje tę strefę jako wsparcie.

Na interwale tygodniowym widzimy retest pokonanej strefy z widoczną reakcją popytu – tworzy się tygodniowe objęcie hossy nad kluczowym wsparciem.

Na interwale dziennym nadal trwa korekta, aczkolwiek mimo spadkowego nachylenia ostatniej fali można zauważyć pozytywne symptomy tzn. po mocnym odbicie dwie kolejne świece stanowiące pewną korektę lub częściową realizację zysków wskazują na siłę kupujących – po niskich otwarciach tych sesji następowały wzrosty i zamknięcia w okolicach dziennym maksimów.

Dwa szkolenia internetowe w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here