Naga Markets

Spółka Vercom wejdzie w skład indeksu sWIG80!W wyniku marcowej rewizji indeksów warszawskiej giełdy, po sesji 18 marca 2022 r. spółka Vercom wejdzie skład indeksu sWIG80 zrzeszającego 80 spółek z warszawskiej giełdy (bez spółek z WIG20 i mWIG40) z najwyższą pozycją w rankingu wyznaczanym na podstawie obrotów oraz kapitalizacji.

Vercom wejdzie skład indeksu sWIG80 już po 18 marca 2022 r.

– Wejście akcji Vercom do indeksu sWIG80 to dla nas duże wyróżnienie. Cieszę się, że wraz z rozwojem naszego biznesu umacniamy również swoją pozycję na rynku kapitałowym. Od blisko 15 lat budujemy biznes na stabilnym i systematycznym wzroście. Rozwiązania CPaaS stanowią fundament cyfrowego świata. Umożliwiają zautomatyzowaną i efektywną komunikację dla szerokiego spektrum branż, które nawet częściowo działają w sferze online– komentuje Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom.W skład indeksu sWIG80 wchodzi 80 spółek (bez spółek z WIG20 i mWIG40) z najwyższą pozycją w  rankingu wyznaczanym na podstawie obrotów za ostatnich 12 miesięcy oraz wartości akcji w  wolnym obrocie. Korekty składu indeksu dokonywane są cztery razy w roku. Akcje Vercom będą miały 0,96 proc. udziału w indeksie sWIG80.

– Niewątpliwie dołączenie do sWIG80 daje nam szansę na dotarcie do nowej grupy inwestorów, a to z kolei pozwoli nam realizować nasze ambicje związane z globalną ekspansją i dalszym dynamicznym rozwojem spółki– dodaje Krzysztof Szyszka.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji intercars | kurs chf | orange akcje notowania | dax giełda | złoty kurs | intercars akcje prognozy | cd notowania |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here