Naga MarketsSpółka Unibepu ma umowę na działkę na stołecznej Ochocie pod ok. 65 mieszkańUNI 1 IDEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie – spółka zależna od Unidevelopment – zawarła z osobą fizyczną umowę dotyczącą nabycia własności nieruchomości położonej w Warszawie w dzielnicy Ochota za 18 mln zł netto, podał Unibep – właściciel Unidevelopment.

“Na podstawie umowy kupujący nabył niezabudowaną nieruchomość gruntową o obszarze ok. 0,23 ha. za cenę 18 mln zł netto. Nieruchomość zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne związane z inwestycją deweloperską, w ramach której przewidziane jest zrealizowanie ok. 65 lokali mieszkalnych. Rozpoczęcie realizacji w/w inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 r.” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obsługa procesu inwestycyjnego w ramach inwestycji będzie należała do Unidevelopment, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here