Naga MarketsSpółka Unibepu ma umowę na dwie działki w Gdańsku pod ok. 290 mieszkańUNI 4 z Grupy Unibep – spółka zależna od Unidevelopment – zawarła ze spółką z Gdańska umowy nabycia dwóch nieruchomości położonych w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo za 30 mln zł netto, podał Unibep – właściciel Unidevelopment.

Retro

Unibep zawarł nową umowę nabycia dwóch nieruchomości

“Przedmiotem umowy jest przeniesienie na kupującego własności nieruchomości o powierzchni ok. 0,17 ha (nieruchomość 1) oraz nieruchomości o powierzchni ok. 0,56 ha (nieruchomość 2) za zapłatą ceny łącznej w wysokości 30 mln zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nieruchomość zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne związane z inwestycją deweloperską, w ramach której przewidziane jest zrealizowanie 290 lokali mieszkalnych. Rozpoczęcie realizacji w/w inwestycji zaplanowane jest na II kwartał 2022 r., podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here