Naga Marketsflaga norwegii z górami w tleUnihouse, spółka zależna Unibepu, zawarła umowę na realizację w technologii modułowej inwestycji pn. “Signaturhagen” w Kongsberg w Norwegii za 80,2 mln NOK netto (ok. 34,9 mln zł netto), podał Unibep.

Rozpoczęcie prac projektowych zaplanowano w I kwartale 2021 r.

“Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie części modułowej inwestycji składającej się z 48 mieszkań zlokalizowanych w 4 budynkach. Zamawiającym jest Signaturhagen Kongsberg AS z siedzibą w Oslo w Norwegii” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rozpoczęcie prac projektowych zaplanowano w I kwartale 2021 r., a zakończenie inwestycji przewidziane jest na II kwartał 2022 r., podano także.

Realizacja umowy została uzależniona od jej zatwierdzenia przez radę dyrektorów w ramach struktur zamawiającego, co powinno nastąpić do końca lutego 2021 r. W razie braku akceptacji umowy ulegnie ona automatycznemu rozwiązaniu.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks sp500 | kursy kryptowalut wykres | bitcoin info | s&p notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here