Naga MarketsSpółka Unibepu ma umowę na 3 budynki modułowe w Norwegii za ok. 45,4 mln złUnihouse – spółka zależna Unibepu – ma umowę na zaprojektowanie i wykonanie inwestycji składającej się z 66 mieszkań wykonanych w technologii modułowej zlokalizowanych w 3 budynkach w miejscowości Nittedal koło Oslo w Norwegii, za ok. 45,4 mln zł netto, podała spółka. Zakończenie inwestycji przewidziano na II kw. 2022 r.

InvestCuffs

Unibep ma umowę na zaprojektowanie i wykonanie inwestycji w Norwegii

“Wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy wynosi 104,5 mln NOK netto, co stanowi ok. 45,4 mln zł netto. Realizacja prac projektowych rozpocznie się w I kwartale 2021 r. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w II kwartale 2021 r., a zakończenie Inwestycji w II kwartale 2022 r.” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zamawiającym jest Bjertnes AS z siedzibą w Skjetten w Norwegii, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here