Spółka zależna Unibep – Unihouse ma umowę na zaprojektowanie i wykonanie inwestycji składającej się z 29 mieszkań wykonanych w technologii modułowej zlokalizowanych w 3 budynkach wraz z garażem podziemnym oraz powierzchniami handlowo – usługowymi w Norwegii za ok. 24,7 mln zł netto, podała spółka.Zakończenie Inwestycji przewidziano na III kw. 2022 r.

Finax

“Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i wykonanie inwestycji składającej się z 29 mieszkań wykonanych w technologii modułowej zlokalizowanych w 3 budynkach wraz z garażem podziemnym oraz powierzchniami handlowo-usługowymi” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zamawiającym jest Saltnessand Utbygging AS z siedzibą w Trondheim w Norwegii, podano także.

“Realizacja prac projektowych rozpocznie się w I kwartale 2021 r. Rozpoczęcie produkcji przez Unihouse nastąpi po otrzymaniu odrębnego zlecenia od zamawiającego, co powinno mieć miejsce w III kwartale 2021 r. ” – czytamy dalej.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here