Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


SNAP INC.

W dniu debiutu spółki SNAP Inc. zastanawialiśmy się, którą z przetartych wcześniej dróg pójdą akcje spółki. Jedną z dróg była droga Facebooka, który przez rok otrzymywał się płasko po czym rozpoczął wzrostowy rajd. Drugą drogą jest Twitter, który od dnia debiutu sukcesywnie tracił na wartości.

Obecnie po 3,5 miesiącach wszystko wskazuje na to, że SNAP poszedł jednak drogą Twittera co przypieczętowane zostało nowym historycznym minimum ustanowionym w zeszłym tygodniu na poziomie 17$. Co ciekawe to właśnie 17$ było ustaloną ceną IPO, która wtedy inwestorom wydawała się bardzo korzystna i byli skłonni płacić nawet 24$ za jedną akcję.

Od 3 miesięcy cena porusza się w kanale spadkowym i na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby ten trend mógł się zmienić. Obecnie po teście minimum na poziomie 17$ może pojawić się ruch wzrostowy, jednak potrwa on maksymalnie do poziomu 22$.

Przełomem byłoby dopiero wyjście ponad opór 22$, który oznaczałby równocześnie wyłamanie górnego ograniczenia kanału spadkowego. Dopóki to się nie stanie należy spodziewać kontynuacji trendu spadkowego.

SNAP All Markets Online H4
SNAP wykres dla H4

Powyższy wykres pochodzi z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here