Naga MarketsLogo simple22 czerwca br. Warszawski Uniwersytet Medyczny – największa uczelnia medyczna w Polsce – wybrał Simple SA na realizację projektu informatycznego. Umowa o wartości 2 583 000,00 zł brutto zostanie wykonana w ciągu 24 miesięcy. Kontrakt z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym zawarto na podstawie wygranego przez Simple przetargu nieograniczonego.

Simple: spółka wygrała przetarg ogłoszony przez WUM

Spółka będzie odpowiedzialna m.in. za wykonanie analizy przedwdrożeniowej oraz dostawę
i wdrożenie oprogramowania w zakresie funkcjonalnym tj. modułu kontroling, planowanie
i budżetowanie, modułu elektroniczny obieg wniosków zakupowych i umów cywilno-prawnych, modułu sklep intranetowy oraz modułu raportowanie, hurtownia danych i business intelligence.

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest znaczącym i prestiżowym klientem. Pierwsze wdrożenia wykonane przez specjalistów z Simple SA miały miejsce już w 2014 r. Dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z poszerzenia współpracy i wyboru oferowanych przez nas systemów. Proponowane przez Simple narzędzia od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród Uczelni Wyższych. Liczmy,  że wdrożenie kolejnych obszarów zoptymalizuje pracę oraz ułatwi funkcjonowanie Uniwersytetu – mówi Monika Firlej, Dyrektor Handlowy Simple SA.

Dodatkowo w ramach projektu firma Simple SA będzie odpowiedzialna  m.in. za przygotowanie mechanizmów i przeprowadzenie migracji danych z systemów użytkowanych  przez WUM, świadczenie usług asysty technicznej, w tym szkoleń dodatkowych oraz usługi wsparcia technicznego w okresie 12 miesięcy.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoronawirus negatywnie wpływa na Brexit. UE i UK nie dogadała się o przyszłość rynku finansowego
Następny artykułWarren Buffett przerywa milczenie. Zainwestuje 10 mld USD w rynek gazu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here