Naga MarketsO spółce PGE zrobiło się ostatnio głośno ponieważ została partnerem tytularnym stadionu narodowego. Stadion od tego momentu nosi nazwę “PGE Narodowy”. Umowa podpisana została na 5 lat. PGE ma to dać taki poziom rozpoznawalności marki by każdy Polak nie tylko wiedział co to PGE ale chciał być jej klientem mówi prezes zarządu Marek Woszczyk.

W czwartek akcje PGE wzrosły ponad 4% i na wykresie wygląda, że ukończyła się właśnie korekta prosta, która trwała od października 2014 roku. Poprzedni tydzień to próba przebicia wsparcia w okolicach 18zł, która zakończyła się na wykresie długim dolnym cieniem. Cały ruch spadkowy zniósł ponad 50% wzrostów od dołka z połowy 2014 roku, ale siły stronie podażowej nie wystarczyło już do osiągnięcia poziomu 61,8% (zaznaczone na wykresie tygodniowym). Również korekta prosta, którą zaznaczyłem osiągnęła równość odcinków A=C. Na wykresie dla interwału dziennego widoczny jest kanał spadkowy, w którym porusza się PGE. Wydaje się, że do poziomu 21zł droga została otwarta, a dopiero na poziomie górnego ograniczenia kanału spadkowego strona podażowa przystąpi do walki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres spółki PGE dla interwału 1W.
Wykres spółki PGE dla interwału 1W.
Wykres spółki PGE dla interwału 1D.
Wykres spółki PGE dla interwału 1D.

logo-HFT-1_250x80Analiza powstała przy współpracy z polskim brokerem HFT Brokers, który jest regulowany przez KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci dotąd nieosiągalną przewagę. Zobacz więcej o ofercie HFT BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here