Naga MarketsSpółka Pekabeksu rozbuduje zakład MokatePekabex Bet, spółka zależna Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex, zawarła umowę z Mokate z siedzibą w Żorach na rozbudowę obiektu produkcyjno – magazynowego, podał Pekabex. Wartość umowy to 4% przychodów grupy według ostatniego opublikowanego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

Pekabex zakończy rozbudowę obiektu przed listopadem 2021 roku

“Przedmiot umowy: prace projektowe w zakresie projektu wykonawczego konstrukcji, roboty budowlane i instalacyjne, związane z kompleksowym wykonaniem zadania inwestycyjnego pod nazwą ‘Rozbudowa obiektu produkcyjno – magazynowego o budynek produkcyjny'” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin zakończenia robót: 15.10.2021 r., podano także.

Grupa Pekabex jest czołowym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiada fabryki w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz Bielsko-Białej. W kraju głównie realizuje kontrakty z zakresu budownictwa wielkokubaturowego (np. hale produkcyjne, magazyny, obiekty handlowe, dworce, parkingi i biurowce) i inżynieryjnego (np. mosty, tunele). Eksport dotyczy głównie modułowego budownictwa mieszkaniowego kierowanego przede wszystkim do krajów skandynawskich. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r. W 2019 r. miała 772,05 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here