Naga Markets



TelForceOne zajmuje się projektowaniem i dystrybucją marek własnych – TF1, Forever i Foof, Callme, 4mobile, Best, Millenium oraz RedPower w tym: m.in. bardzo szeroki asortyment obudów, akumulatorów, baterii, ładowarek, kabli, pokrowców, kabur i podobnych produktów. Sprzedaż obejmuje także sprzedaż telefonów komórkowych, również w zestawach pre-paid i kart uzupełniających do tych zestawów oraz akcesoria marek producenckich telefonów komórkowych.

Te artykuły również Cię zainteresują




Wykres miesięczny spółki pokazuje, że cały ubiegły rok był okresem wzrostów. Wydaje się, że kurs zmierza do kluczowego poziomu oporu jakim jest obszar: 7-8 zł za akcję. Obecna cena to niecałe 4 zł, więc potencjalne zyski  są znaczące.

Wykres o interwale dziennym pokazuje wspomniany trend wzrostowy oraz linię tego trendu. Spółka porusza się w bardzo czytelny technicznie sposób, respektując istotne wsparcia. Aktualnie mamy test strefy wsparcie i jednocześnie linii trendu. Mamy zatem wszystko co potrzeba aby kupić te akcje.

Spółka dołącza do portfela analiz na zamówienie, a na marginesie powiem, że chętnie dołączyłbym ją także do portfela spółek w trendzie wzrostowym, ale … kto pierwszy ten lepszy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówieniea specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZDUSD i stopy procentowe
Następny artykułInformacje na temat podatku od zysków kapitałowych za rok 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

 1. Wydaje mi się, że tak będzie o wiele ciekawiej. Do tego również inni mogą współtworzyć portfel podając swoje typy. Jeśli te przejdą przez wnikliwą Analizę Techniczną wtedy wejdą w skład portfela.

 2. Skoro tak mówisz i nikt nie ma zastrzeżeń ?

  Chciałem aby portfel Comparic rywalizował z portfelem na zamówienie, ale rzeczywiście – od tej chwili każdy może zgłaszać także spółkę do naszego portfela, każda spółka na zamówienie jest także propozycję – jeżeli spełnia wymagania tzn. jest w trendzie wzrostowym – dołączamy ją do obydwu portfeli.

  Propozycje trochę tak jak w takim popularnym programie, którego już chyba nie ma: ” …. dla opornych” 🙂

  Korzystając z okazji, (przypomnę o tym jeszcze), zwiększamy wielkość inwestycji w obu portfelach: 1000 zł, a jeżeli spółka jest droższa, kupujemy 1 akcję.
  Pozostałe zasady np. SL 10% pozostają bez zmian.

 3. Dlaczego masz jej nie dołączyć do portfela? Spełnia wszystkie wymagania – dołącz ją. To bardzo dobrze, że została Tobie niejako zwrócona uwaga na to i można dzięki temu uzupełnić portfel o ciekawie wyglądającą spółkę. Ja bym ją dołożył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here