Naga MarketsSpółka Marvipolu ma umowę nabycia gruntu w Warszawie za 78 mln zł nettoSolex – spółka zależna Marvipolu Development – zawarł umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego 2,47 ha gruntu w warszawskiej dzielnicy Włochy za 78 mln zł netto, podała spółka.

Grunt o powierzchni 2,47 ha nabyty przez spółkę Marvipolu

“Przedmiotem umowy jest przeniesienie przez sprzedającego na rzecz kupującego prawa użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 2,47 ha położonej w Warszawie, w dzielnicy Włochy, za cenę 78 mln zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here