Naga MarketsmarvipolLaSalle Investment Management KVG mbH, działające we własnym imieniu na rachunek funduszu nieruchomości LaSalle E-REGI (kupujący), i spółka PDC Industrial Center 59 (sprzedający), będąca wspólnym przedsięwzięciem Marvipol Logistics – jednostki zależnej Marvipol Development – oraz PG Dutch Holding I B.V. zawarły przyrzeczoną umowę sprzedaży nieruchomości, na której PDC Industrial Center 59 zrealizował projekt logistyczno-magazynowy, podał Marvipol Development. Cena sprzedaży nieruchomości wynosi ok. 15,1 mln euro netto.

Spółka Marvipolu i PG Dutch sprzedadzą nieruch. w stolicy za ok. 15,1 mln euro

“Przedmiotem umowy przyrzeczonej jest sprzedaż: (i) prawa użytkowania wieczystego nieruchomości składającej się z działki o obszarze 3,13 ha, położonej w Warszawie i prawa własności posadowionych na tej nieruchomości budynków stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności, (ii) prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o obszarze 0,21 ha, położonej w Warszawie. Cena sprzedaży nieruchomości wynosi ok. 15,1 mln euro netto, powiększona o należny podatek od towarów i usług” – czytamy w komunikacie.

Umowa przyrzeczona została zawarta w wykonaniu postanowień przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości, podano również.

Te artykuły również Cię zainteresują

19 lutego br. PDC Industrial Center 59 – spółka Marvipol Logistics i PG Dutch Holding I B.V. – zawarł przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości w Warszawie, na której realizuje projekt logistyczno-magazynowy, na rzecz LaSalle Investment Management KVG mbH za ok. 15,6 mln euro netto.

Marvipol Development jest polskim deweloperem, który prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka – w następstwie podziału Marvipol S.A. – z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here