Naga MarketsSpółka Impela otrzymała decyzję UCS o umorzeniu sprawy ws. VAT za 2015 r.Hospital Service Company – spółka zależna Impela – otrzymał decyzję ws. podatku VAT za 2015 r. naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu ws. podatku VAT za 2015 r. która stanowi, że zwolnienie z podatku VAT do świadczonych przez spółkę usług było stosowane w sposób prawidłowy, podał Impel.

Stwierdzono brak podstaw do zakwestionowania spółce Impela prawa do zastosowania zwolnienia od opodatkowania VAT

“W doręczonej w dniu dzisiejszym decyzji organu II instancji, naczelnik Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu po rozpatrzeniu odwołania złożonego przez spółkę, stwierdził brak podstaw do zakwestionowania spółce prawa do zastosowania zwolnienia od opodatkowania VAT do świadczonych w roku 2015 usług w zakresie opieki medycznej, służących profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia oraz dostawy towarów i świadczenia usług ściśle z tymi usługami związanymi” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zwolnienie z podatku VAT do świadczonych przez spółkę usług było stosowane w sposób prawidłowy, podano także.

Grupa Impel jest czołowym w Polsce dostawcą usług (m.in. utrzymania porządku i czystości, ochrony mienia, usług finansowych) dla instytucji i przedsiębiorstw.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here