Naga MarketsT&T Inwestycje 01 – spółka zależna 01Cyberaton – zawarła umowę dzierżawy nieruchomości położonych w obrębie ewidencyjnym Osowo Lęborskie (woj. pomorskie) o łącznej powierzchni 59,74 ha w celu realizacji budowy elektrowni fotowoltaicznej o mocy 40 MW, podał 01Cyberaton.

T&T Inwestycje 01 wydzierżawiła 59,74 ha pod budowę elektrowni PV

“Głównym przedmiotem działalności należącej do 01 Cyberaton S.A. spółki zależnej T&T Inwestycje 01 Sp. z o.o. jest pozyskiwanie gruntów, przygotowanie projektów oraz budowa zespołu elektrowni fotowoltaicznych” – czytamy w komunikacie.

Zawarcie powyższej umowy wpisuje się w założenia strategiczne i działania zmierzające do umocnienia pozycji spółki na rynku fotowoltaicznym w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują

01Cyberaton zajmuje się kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych, począwszy od dużych instalacji deweloperskich do przydomowych mikroinstalacji fotowoltaicznych. We wrześniu br. 01Cyberaton podpisał list intencyjny ze spółką Dekpol w sprawie podjęcia współpracy w zakresie wspólnej budowy elektrowni fotowoltaicznych o mocy 500 MW. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here